Престольне свято.

21 листопада  у день Архистратига Божого Михаїла та інших безтілесних небесних сил, як завжди у нашому храмі багатолюдно.
     Напередодні увечері відбулась святкова бдінна служба.                                      Зранку, до початку Богослужіння було звершено водосвятний молебень.
     Божественну Літургію очолив старший благочинний Ковельської округи протоієрей Володимир Ровінський, йому співслужили настоятель храму отець Олександр Ничипорук, духовенство округи, гості, що прибули розділити радісь свята.
     Після Літургії відбувся хресний хід, по завершенню якого старший благочинний привітав отців, та прихожан із святом, до нього з вітаннями приєднався настоятель храму протоієрей Олександр, який також подякував духовенству і усім присутнім за участь у святі.
     А ще дуже зворушливим було вітання найменших учасників свята, вихованців недільної школи, де викладає Леонід Ничипорук.

Эта запись была размещена в Фото.